پرسش های متداول | جی اینستا
ginsta

به صفحه پرسش های متداول خوش امدید
ثبت نام در جی اینستا ورود به پنل کاربری

پنل جی اینستا چیست و چه خدماتی را ارائه میدهد؟

پنل جی اینستا یک پنل سرویس دهی شبکه های اجتماعی است که شما عزیزان میتوانید برای پیج اینستاگرام خود فالور ، لایک ، ویو و هرچیزی را که فکرش را بکنید با قیمت مناسب دریافت کنید همچنین سرویس های تلگرام ، یوتیوب ، کلاب هاوس ، اسپاتیفای ، توییتر ، تیک تاک ، لایکی و... نیز میتوانید دریافت کنید

چگونه میتوانیم اعتماد کنیم؟

جی اینستا یکی از قدیمی ترین پنل های موجود در ایران است که با سابقه درخشان چندین و چند سال در این راه قدم برداشته است. نام ابتدایی پنل ما مارکپ بوده است که در سال 1401 به جی اینستا تغییر کرده است. همچنین جی اینستا دارای نماد اعتماد فروشگاه های اینترنتی و نماد اعتماد پرداخت زرین پال می باشد.

قیمت سرویس های جی اینستا چگونه است؟

بدون شک در مقایسه با همکاران و رقیبان در این حوزه قیمت سرویس های ما ارزان تر می باشد و ما خود را ارزان ترین پنل ایرانی می دانیم.

سرعت و کیفیت سرویس های جی اینستا چگونه است؟

تمامی سفارشات شما در حالت معمول زیر یک ساعت تکمیل خواهد شد همچنین کیفیت سرویس ها از بهترین سرویس های موجود در بازار می باشد.

سفارشات مشتری را چگونه تضمین میکنیم؟

با احترام جی اینستا اولین پنل ایرانی با تضمین جبران ریزش سرویس های خود در صورت ریزش می باشد و شما با سفارش سرویس های ضمانتی دیگر نگران اینکه بعد سرویس مبادا سفارش ما از نظر تعداد (فالور ، لایک و...) ریزش دهد نباشید. معمولا سفارشات تضمین شده ریزش نمی دهند اما در صورت ریزش به صورت رایگان و به هر اندازه جبران ریزش انجام می گردد